Pojedinačno U-23 Hrvatske

Ovog vikenda na kuglanama Azelija u Ozlju i Zaprešić u Zaprešiću održano je pojedinačno državno prvenstvo Hrvatske u kategoriji U-23 za žene i muškarce. 

U kategoriji juniorki nastupilo je 27 pojedinki, a najbolja je bila članica KK Mlake iz Rijeke Ana Jambrović s 1213 (622+591) čunjeva ispred Klare Sedlar iz KK Admiral iz Zagreba i Narde Štulić iz KK Zagreb iz Zagreba. Ostale igračice iz PGŽ bile su članice KK Rijeke i to Ana Sprečkić na 10. mjestu, Matea i Ivana Juričić na 17. i 18. mjestu te Ana Grčić na 26. mjestu.

Kod juniora najbolji je bio Dario Radoš član KK Osijek s 1240 (603+637) čunjeva ispred Mihaela Grivičića iz KK Obrtnik Slavonski Brod te Borne Gašperta, člana KK Zaprešić. Najbolje plasirani predstavnik PGŽ bio je Nebojša Šušnjar, član MKK Mlaka na 14. mjestu, dok je njegov klupski suigrač Dino Kos završio kao 25.